fbpx

SPA ritualai veidui

Apie paslaugas

SPA ritualas – tai malonių pojūčių junginys, kuris maitina kūna ir sielą. Kūno procedūrų ritualas padeda išvalyti organizmą nuo toksinų ir kitų kenksmingų medžiagų atsipalaiduoti, įgauti jėgų, pamirštami rūpesčius ir problemas, nuovargį. Sokrato Clincia siūlo didelę SPA ritualų įvairovę, kurių metu pailsėsite ir atsipalaiduosite – moretims ir vyrams, procedūros kūnui ir veidui, vienam ir dviems asmenims. SPA ritualus sudaro skirtingos procedūros, kurios atpalaiduoja visą kūną, suteikia stangrumo, o eterinių aliejų galia maitina odą ir skleidžia malonius kvapus. 

SPA ritualai

Trukmė – 90 minučių. 

Į SPA ritualą įeina: 

1. Demakiažas ir tonavimas. Pašalinamas makiažas, nuvaloma oda. Sukamaisiais judesiais masažuojamas veidas, kaklas ir dekoltė. Makiažo pašalinamas tobulinamas šiltu rankšluosčiu. Vatos diskeliu ant akių ir lūpų užtepamas losjonas.

2. Odos šveitimas. Ant viso veido, kaklo ir dekoltė užtepamas šveitiklis. Oda masažuojama 2–3 minutes. Po to oda nuplaunama karštu mirkytu rankšluosčiu pagal „Morjana“ techniką. 

3. Masažas. Atliekamas atpalaiduojantis gilus viso veido ir kaklo raumenų masažas su aliejais. Veidas ir kaklas nuplaunami raštu rankšluosčiu pagal „Morjana“ techniką.

4. Procedūra. Priklausomai nuo odos tipo ir būklės, ant veido ir dekoltė tepamos „Morjana“ priemonės. Iš pradžių oda patemapama kremu ir paliekama 10 minučių, o perteklius pašalinamas karštu rankšluosčiu pagal „Morjana“ techniką. Po to ant viso veido užtepamas eliksyras. Uždedama veido kaukė, kuri paliekama 15 minučių. 

5. Tonizavimas. Ant veido užtepama „Morjana“ produktais išmirkyta marlė ir paliekama dar 5 minutėms. 

6. Apsauga. Ant akių kontūro užtepamas drėkinantis ir apsaugantis, veikliųjų medžiagų prisotintas gelis. Visas veidas ir kaklas patepamas eliksyru, kremu patepamas visas veidas, kaklo ir dekoltė sritis.

7. Pabaiga. Galiausiai veidas papurškiamas eterinių aliejų dulksna, kuri drėkina ir atgaivina odą. Klientas apsupamas saldžiu kvapiuoju šydu, kuris palieka nepamirštamą įspūdį.

Trukmė – 75 minučių. 

Į SPA ritualą įeina: 

Demakiažas. Nuvalomas akių ir veido makiažas, pašalinami odos nešvarumai.

Akių srities masažas. Atliekamas atpalaiduojantis akių srities masažas su aliejais.

Odos priežiūros priemonių aplikavimas. Užtepamos priemonės, kurios kovoja su paakių zonai būdingomis problemomis: nuovargiu, pabrinkimu, raukšlėmis, tamsūs paakiai. Oda bus giliai sudrėkinta, o raukšlės mažiau matomos. Jūsų žvilgsnis iškart atrodys gražesnis ir gaivesnis.

Jūratė Stonkuvienė

Jūratė Stonkuvienė

Gydomojo masažo ir SPA specialistė

Rūta Lasko

Rūta Laško

Gydomojo masažo ir SPA specialistė

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai