fbpx
Cart is empty

SPA ritualai dviems asmenims

Apie paslaugą

SPA ritualas – tai malonių pojūčių junginys, kuris maitina kūna ir sielą. Kūno procedūrų ritualas padeda išvalyti organizmą nuo toksinų ir kitų kenksmingų medžiagų atsipalaiduoti, įgauti jėgų, pamirštami rūpesčius ir problemas, nuovargį. Sokrato Clincia siūlo didelę SPA ritualų įvairovę, kurių metu pailsėsite ir atsipalaiduosite – moretims ir vyrams, procedūros kūnui ir veidui, vienam ir dviems asmenims. SPA ritualus sudaro skirtingos procedūros, kurios atpalaiduoja visą kūną, suteikia stangrumo, o eterinių aliejų galia maitina odą ir skleidžia malonius kvapus. 

SPA ritualai

Trukmė – 120 minučių.

Į SPA ritualą įeina:

1. Infraraudonųjų spindulių pirtis 30 min. 
2. Kūno šveitimas su cinamonu ir apelsinų eteriniu aliejumi 30 min.
3. Viso kūno masažas su kokosų aliejumi 30 min.
4. Pėdų arba galvos masažas 15 min.
5. Arbatos ritualas 15 min.  

Skirkite prasmingo laiko vienas kitam ir pajuskite kokybišką atsipalaidavimą „Kalėdiniame SPA rituale" dviems. Ritualas prasideda apsilankymu infraraudonųjų spindulių pirtyje, kurios metu Jūsų kūnas atsipalaiduos, o juntama maloni šiluma leis pailsėti nuo rutinos keliamų minčių.

Pirties metu Jūsų kūnas įšils, o po pirties laukiantis šveitimas su cinamonu ir apelsinų eteriniu aliejumi  Jūsų odai suteiks prabangų ir Kalėdomis dvelkiantį aromatą. Cinamonas ir apelsinų eterinis aliejus suaktyvina kraujotakos cirkuliaciją bei limfos tekėjimą, aktyvina odos regeneracinius procesus. Po šveitimo Jūsų oda įgaus ne tik malonų aromatą, tačiau taip pat taps švaria, elastinga bei spindinčia.

Viso kūno masažas su kokosų aliejumi suteiks Jūsų kūnui neišdildomų pojūčių! Masažinių judesių pagalba Jūsų kūnas sušils, atsipalaiduos gilieji raumenys. Bus suaktyvinama kraujotaka bei limfos tekėjimas. Pėdų arba galvos masažas pasirinktinai, suaktyvins aktyviuosius kūno taškus, dėl jo pasijusite kur kas geriau – sumažės įtampa, galvos ar kojų skausmai, organizmas bus tinkamai aprūpintas deguonimi.

SPA ritualas užbaigiamas dėmesiu vienas kitam ir arbatos ritualu. Arbatos ritualo metu pasimėgausite natūralia detoksikuojančia arbata bei skanėstu. SPA ritualo metu naudojami cinamono bei apelsinų kvapai nuneš Jus į šiltomis ir jaukiomis Kalėdomis kvepiančius prisiminimus!

„Kalėdinis SPA ritualas dviems“ – norintiems kokybiško laiko!

Procedūra atliekama skirtinguose kabinetuose.

Trukmė – 60 minučių.

Į SPA ritualą įeina: 

Gintarinis pilingas (30 min.) ir viso kūno klasikinis masažas (30 min.). Jūsų oda taps glotni lyg šilkas, kūnas atsipalaiduos. Oda atsiskleis – jaunesnės išvaizdos, gaivesnė, skaistesnė. Procedūra tonizuoja ir minkština odą, pašalina įtampą, pagerina nuotaiką. Veikia kaip aromoterapija. 

Procedūra atliekama skirtinguose kabinetuose.

Trukmė – 90 minučių.

Į SPA ritualą įeina: 

Visų pirma, išbandysite infraraudonųjų spindulių pirtį. Jeigu nemėgstate pirties, nesijaudinkite, tai nėra paprasta pirtis, kuri vargina savo karščiu. Infrasauna yra ypatinga tuo, kad santykinai žemoje temperatūroje (40–50 °C) paskatina organizmą prakaituoti ir šalinti susikaupusius toksinus ir kitas kenksmingas medžiagas. (30 min)

Po pirties seks viso kūno šveitimas. Jo metu nušveisime negyvas odos ląsteles ir įsisenėjusius nešvarumus. (30 min.)

Galiausiai, jūsų laukia aromaterapinis masažas. Aromaterapinis masažas yra dviejų malonių pojūčių junginys. Pirmasis yra atpalaiduojantis, įgudusiomis rankomis atliekamas masažas. Antrasis – nuostabūs eterinių aliejų kvapai. Naudojami aliejai ne tik puikiai kvepia, bet ir maitina odą. (30 min.)

Procedūra atliekama skirtinguose kabinetuose.

Trukmė – 90 minučių.

Į SPA ritualą įeina: 

Visų pirma, išbandysite infraraudonųjų spindulių pirtį. Jeigu nemėgstate pirties, nesijaudinkite, tai nėra paprasta pirtis, kuri vargina savo karščiu. Infrasauna yra ypatinga tuo, kad santykinai žemoje temperatūroje (40–50 °C) paskatina organizmą prakaituoti ir šalinti susikaupusius toksinus ir kitas kenksmingas medžiagas. (30 min.)

Po pirties seka kūno šveitimas, kurio metu bus pašalinti susikaupę nešvarumai ir negyvos odos ląstelės. (30 min.)

Galiausiai, ritualo svarbiausia dalis – šokoladinis viso kūno masažas.  Procedūros metu naudojamas šokoladas intensyviai drėkina ir tonizuoja odą. Šokoladas maitina odą aktyviais elementais ir veikia centrinę nervų sistemą kaip antidepresantas; dėl sudėtyje esančių kofeino ir tanino elementų pasižymi stimuliuojančiu poveikiu; prisotina odą kalcio, kalio, magnio bei pakelia nuotaiką. (30 min.)

Procedūra atliekama skirtinguose kabinetuose.

Jolanta Orlovienė

Kineziterapeutė

Saulius Baltanosis

Kineziterapeutas

Jūratė Stonkuvienė

Gydomojo masažo ir SPA specialistė

Rūta Laško

Gydomojo masažo ir SPA specialistė

Užsiregistruokite procedūrai

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket