fbpx

Procedūros po operacijos

Apie paslaugas

Randų šalinimas. Kam tinkama ši procedūra?

Randų šalinimas tinka randams atsiradusiems po gimdymų (cezario randas, tarpvietės kirpimas, plyšimas), šviežiems ir seniems randams po operacijų, traumų ar kitokių sužeidimų įvairiose kūno vietose, aknės, hipertrofiniams (vertikaliai iškilusiems), keloidiniams (vertikaliai ir į šonus iškilusiems) randams. Randus, susidariusius po gimdymų, rekomenduojama gydyti praėjus dvejiems mėnesiams po gimdymo.

Randų šalinimas radijo dažnio terapija netinkama organizme turintiems elektroninius implantus ar sergantiems tromboflebitu. Randų gydymas neatliekamas nėščioms ir nerekomenduojamas žindančioms moterims. Randų šalinimas neatliekamas esant pakilusiai temperatūrai, karščiavimui, sergant onkologinėmis ar ūmiomis lėtinėmis ligomis.

Intraveninė terapija

Kaip parenkamos intraveninės terapijos?

Intraveninės terapijos parenkamos konsultacijos metu su gydytoju. Tik atlikus išsamią gydytojo apžiūrą galėsite mėgautis intraveninės terapijos teikiamais privalumais. Yra galimybė atlikti papildomus kraujo tyrimus ir sudaryti gydymo planą. Pirmo vizito metu patyrę specialistai padės išsirinkti tinkamiausią intraveninę terapiją.

Ar intraveninę terapiją atlikti saugu?

Užtikriname, kad Sokrato Clinica dirba licencijuotas, aukštos kvalifikacijos ir ilgametę patirtį turintis medicinos personalas, kuris laikosi saugumo reikalavimų ir visų griežtų intraveninės terapijos protokolų.

Kiek trunka intraveninės terapijos efektas?

Teigiamas intraveninės terapijos poveikis juntamas jau terapijos metu. Pilną efektą galima pajusti per 24 valandas, kuris tęsiasi iki 1 mėnesio. Lašelinės efekto trukmė priklauso nuo organizmo individualių savybių.

Limfodrenažinis masažas po operacijos

Limfinė sistema yra atsakinga už vidinę kūno švarą ir saugo organizmą nuo infekcijų ar žalingų aplinkos veiksnių. Visa, kas organizmui nereikalinga, pasišalina kartu su limfos skysčiu, todėl limfinės sistemos sutrikimai lemia ir įvairių ligų atsiradimą. Presoterapija, arba kitaip limfodrenažinis masažas, yra efektyvi gydomoji procedūra, kuri šalina arba slopina šios sistemos sutrikimų sukeltus padarinius.

Šis masažas tinkamas šalinti tokias problemas:

 • Celiulitas
 • Venų varikozė
 • „Šaltos kojos“ 
 • Galūnių tinimas 
 • Susikaupusi limfa 
 • Suprastėjusi kraujotaka

Limfodrenažinio masažo nauda:

 • Dings kojų tinimas, nebekamuos „šaltų kojų“ efektas.
 • Jausitės žvalesni, pagerės bendra savijauta.
 • Sumažės kūno svoris ir celiulitas.
 • Susireguliuos limfinė sistema.
 • Oda taps elastinga ir stangri.
 • Pagerės kraujotaka.
Grinvydas Butrimas

Grinvydas Butrimas

Med. Gyd. onkologas – chemoterapeutas, dermatovenerologas

Rūta Lasko

Rūta Laško

Gydomojo masažo ir SPA specialistė

karolis pampikas

Karolis Pampikas

Medicinos gydytojas 

juste masazuotoja

Justė Radzevičiūtė

Gydomojo masažo ir SPA specialistė

AP gediminas samulenas

Gediminas Samulėnas

Med. m. Dr. plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai