fbpx
Cart is empty

pHformula veido procedūros

Apie paslaugą

Jūsų oda yra didžiausias jūsų kūno organas ir daugelis veiksnių turi įtakos jos sveikatai. Vidiniai veiksniai, tokie kaip genetika, senėjimas, hormonai ir tokios ligos kaip diabetas, veikia jūsų odą. Kai kurių iš šių vidinių veiksnių negalima pakeisti, tačiau yra daug išorinių veiksnių, kuriuos galime įtakoti. Kai jūsų oda sveika, jos sluoksniai stengiasi natūraliai apsisaugoti. Tačiau pažeista oda praranda natūralų gebėjimą apsisaugoti. Dėl to pHformula rado geriausią būdą pagerinti jūsų odos sveikatą ir padėti odai išlaikyti jos apsauginį vaidmenį.

pHformula odos atnaujinimo sistema yra pritaikyta individualiems jūsų odos tipo poreikiams – nesvarbu, ar tai yra senėjimas, hiperpigmentacija, lėtinis paraudimas, spuogai, raukšlės ar net jei ieškote vienkartinės palaikomosios procedūros. Įvairios procedūros gali būti derinamos pagal specialiai sukurtą programą su kontroliuojamu stiprumu ir gyliu, priklausomai nuo jūsų odos jautrumo lygio.

Po pHformula atliekamų procedūrų veido nuplauti nebūtina, nes gydomosios medžiagos neutralizuojasi. 

Procedūrų aprašymas

1.pHformula  A.C. kovos su odos bėrimais veido procedūra

Unikalus veikliųjų medžiagų derinys pHformula A.C. tirpaluose buvo specialiai sukurtas taip, kad panaikintų pagrindinius aknės požymius, tokius kaip komedonai, papulės ir pustulės. Ši procedūra veikia 4 veiksnius, kurie sukelia veido bėrimus:

1. Seborėja
2. Hiperkeratinizacija
3. Mikrobų kolonizacija (P acnes)
4. Uždegimas

Gydymo programoje gali būti derinami skirtingi preparatai, o produktų stiprumą ir procedūrų intensyvumą kontroliuoja specialistas, remdamasis individualia paciento odos būkle, odos atkūrimo procedūros metu.

2. pHformula  C.R. kovos su raudoniu veido procedūra

pHformula C.R. kovos su veido raudoniu procedūra yra specialiai sukurta veikti kartu su pHformula odos atnaujinimo procedūromis. Unikalus aktyvių ingredientų derinys, veikia sinergiškai, padedant pagreitinti odos atsigavimą, palaikant bendrą odos sveikatą ir siekiant išvengti būsimų odos pažeidimų. 

Tai aktyvus ir efektyvus pilnas atkūrimo kompleksas, skirtas lėtiniam paraudimui ir rausti linkusiai odai, specialiai sukurtas su antimikrobiniu aktyvumu, padedančiu sumažinti paraudimą ir išvengti veido raudonio ateityje. Jame yra visagalio ir svarbaus retinolio, kuris padeda pašalinti vitamino A trūkumą odoje, taip pat pieno rūgšties, kuri padeda suardyti ryšius tarp ląstelių, kad būtų lengviau nušveisti negyvas paviršiaus ląsteles ir kartu drėkinti odą.

3. pHformula V.I.T.A.C. kovos su veido hiperpigmentacija procedūra

Pasitikėjimą savimi iš dalies lemia tai, kokius matome save veidrodyje, o odos sveikata yra didžiulė pasitikėjimo savimi dalis. Matomos tamsios dėmės, atsirandančios ant veido, rankų ir kitų saulės paveiktų kūno dalių, gali sukelti nemalonų psichologinį diskomfortą.

Šios matomos žymės, vadinamos hiperpigmentacija, dėl įvairių priežasčių atsiradusios įvairiose kūno vietose. Pagrindinės priežastys įtakojančios hiperpigmentaciją – hormonų pusiausvyros sutrikimas, saulės spinduliai, pažeista oda ar paveldimumas. Dėl to oda gali atrodyti netolygi. Yra žinoma, kad hiperpigmentaciją sukelia pernelyg didelė pigmento gamyba, kuri pasireiškia rudo pigmento, žinomo kaip melaninas, pavidalu.

Vitaminas C atlieka svarbų vaidmenį užkertant kelią matomiems odos senėjimo ir pigmentacijos požymiams. pHformula kovos su veido hiperpigmentacija procedūra – greitam ir intensyviam odos drėkinimui. Procedūros metu naudojami preparatai, kuriuose yra farmacinė magnio askorbilo fosfato koncentracija, kuri veiksmingai kovoja su odos senėjimu, hiperpigmentacija. 

Vitalija Vaitkevičienė

Kosmetologė

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket