fbpx
Cart is empty

Neinvazinis pasmakrės formavimas su „Robolex“

Apie paslaugą

Bėgantis laikas neatsiejamai palieka savo žymę veido, kaklo bei dekolte zonose. Prarastas odos stangrumas, atsiradęs pagurklis, išnykusi veido ovalo forma ar ryškėjančios mimikos raukšlės gali varginti daugelį. Būkite greitesni nei laikas ir neleiskite laiko nusėtoms žymėms ryškėti su inovatyvia lazerio procedūra veidui! Teko girdėti apie pasmakrės formavimą Robolex lazeriu? Šis inovatyvus būdas atsikratyti dvigubo pagurklio yra toks dinamiškas, kad tai tik dar kartą patvirtina teiginį – medicina žengia koja kojon su inovacijomis technologijų srityje.

Koks procedūros poveikis odai?

ROBOLEX – tai daugiafunkcis kūno kontūrų formavimo prietaisas, apjungiantis ultragarsinę kavitaciją, radijo dažnius (RF), žemo lygio lazerį ir vakuuminį siurbimą. Sustiprinus ištirpusių lipocitų kraujotaką ir limfos nutekėjimą, naudojant vakuuminį siurbimą palaikomas elastingumas.

Aiški žandikaulio linija suteikia pasitikėjimą ir jaunatviškumą. Nenuostabu, kad tiek daug mūsų pacientų to nori. Daugiau nei 80 procentų apklaustų pacientų teigia, kad norėtų pašalinti dalį riebalų po smakru. Tai nėra taip paprasta, kaip atrodo. Kaklas yra viena iš sunkiausiai tvarkomų jūsų kūno vietų. Riebalų ląstelės čia yra labai užsispyrusios ir dažnai nereaguoja į dietą ar mankštą.

Procedūros kaina

  • Pasmakrės formavimas 1 val 69 €
  • Pasmakrės formavimas 1:30 val 95 €
  • Pasmakrės formavimas ir drėkinamoji veido kaukė 2 val 105 €

Pažangus 4 technologijų junginys - viskas viename "Robolex" lazeryje

Pranašus ir analogų neturintis Robolex lazeris išsiskiria pažangiu 4 technologijų junginiu veikiančiu vienu metu:

1. Žemo dažnio galinga ultragarsinė kavitacija
Šildantys žemi dažniai veikia riebalų ląstelių pralaidumą ir palengvina jų skaidymą iš organizmo. Ilgainiui riebalų ląstelių kiekis sumažėja tose vietose, kur riebalinės ląstelės yra labiausiai užsispyrusios ir atsparios.

2. Daugiapolis radiodažnis
Lazeris išsiskiria daugiapoliu radijo dažniu, kuris pasiekia net 5-15 mm dermos gylį ir padeda ištirpusius riebalus suskaidyti taip šalinant dvigubą pagurklį. Taip pat radijo dažnis skatina limfos cirkuliaciją metabolizmo būdu;

3. Žemo intensyvumo lazeris
Įkaitina audinius, priverčia susitraukti riebalines ląsteles taip užtikrinant efektyvų riebalų skaidymą bei lipolizės skatinimą;

4. Vakuumas
Vakuuminis masažas skatina riebalų sankaupų patekimą į limfos sistemą, taip pat skatina skaidulinio audinio irimą ir sumažina riebalų ląstelių kiekį. Procedūros metu yra užtikrinamas vienodas šilumos pasiskirstymas audiniuose, stimuliuojamas limfos tekėjimas, didinamas odos elastingumas.

Video galerija

Jūratė Stonkuvienė

Jūratė Stonkuvienė

Gydomojo masažo ir SPA specialistė

Rūta Lasko

Rūta Laško

Gydomojo masažo ir SPA specialistė

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket