fbpx

Paakių zonos individualus gydymas

Apie paslaugas

Tegul Jūsų akys spindi pasitikėjimu! Akys – tai mūsų sielos veidrodis, kartais iškalbingesnės už pasakytus žodžius. Todėl norisi, kad jos spinduliuotų gyvybe, išlaikytų jaunatvišką žavesį, o ypatingai jautri paakių zona neišduotų apie nuovargį, amžių ar mažai miegotas naktis. Įdubę paakiai, raukšlelės, sumažėjęs elastingumas atsiranda su metais, paakių zona dažnai atspindi mūsų savijautą ar net sveikatos būklę.

Atsižvelgiant į tai, sukūrėme paakių zonos individualaus gydymo procedūrą, kurios metu parenkamos kompleksinės procedūros norimam rezultatui pasiekti. Procedūros metu, pasitelkiant inovatyvius „Indiba” ir „Hifu” lazerius ar amino rūgščių, hialurono rūgščių, botulino toksino injekcijas, ne tik bus pasiekta skaisti ir lygi paakių oda, bet taip pat sumažėjusios paakių raukšles. Dėka procedūros, bus užkirstas kelias odos sausėjimui, padidės odos elastingumas. Žvalus ir gilus žvilgsnis – gražiausia puošmena!

Procedūros aprašymas

Tai visapusiška paakių zonos atjauninimo ir atstatymo procedūra, kurios metu, naudojant gydytojo parinktą gydymo metodą, Jūsų problemai spręsti, sumažinamos paakių raukšlės, įdubę paakiai, atstatomas odos elastingumas ir stangrumas ar išsprendžiamos kitos Jūsų paakių zonos problemos. Senstant odai, jos elastingumas mažėja, o bet koks miego trūkumas ar nuovargis tik paryškina paakių netobulumus. Todėl siūlome Jums išbandyti paakių zonos individualų gydymą, kuris išlygins ir paskaistins Jūsų paakių odą, užkirs kelią odos sausėjimui, o akys atrodys gyvybingiau.

Paakių zonos individualaus gydymos kainos

  • Paakių zonos individualus gydymas 400 €

    * Gydytojas parinks Jums tinkamą gydymo būdą

Patarimai paakių zonos priežiūrai

1. Rūpinkitės savo paakių oda
Paakių kremas yra vienas iš paakių odos priežiūros būdų, kuriuos žmonės pamiršta ir dažnai nenaudoja. Naudokite drėkinamąjį paakių zonos kremą, kuris galėtų prasiskverbti į gilesnius odos sluoksnius, kad suteiktų reikiamą hidrataciją.

2. Nenaudokite paakių zonai įprasto veidui skirto drėkinamojo kremo
Daugelis pacientų klausia, ar gali paakių zonai naudoti savo įprastą drėkinamąjį kremą. Rinkitės tik paakių zonai skirtą kremą, kuris būtų specialiai sukurtas paakių odai. Veido serumuose ir drėkinamuosiuose kremuose gali būti veikliųjų medžiagų, tokių kaip retinoidai, kurių koncentracija paakių odai yra per stipri.

3. Rinkdamiesi paakių kremą rinkitės patikimas priemones
Vien todėl, kad paakių oda yra plona ir jautri vieta, dar nereiškia, kad jums reikia švelnaus drėkiklio. Vienas iš geriausių, kurių reikia ieškoti, yra paakių kremas, kuriame yra vitamino A darinio retinolio. Paakių kremas, kurio sudėtyje yra retinolio, skirsis nuo įprasto veido kremo su retinoliu. Dėl dirginimo pavojaus, jis bus specialiai sukurtas su mažesne retinolio koncentracija ir labiau minkštinančiu pagrindu (gaminio aprašyme ieškokite tokių ingredientų kaip hialurono rūgštis), kad padidėtų hidratacija ir sumažėtų dirginimo rizika.

Rezultatas matomas iš karto.

Procedūra gali būti atliekama moterims ir vyrams, kurie pageidauja sveikos, lygios ir elastingos paakių odos. Procedūra neatliekama nėščiosioms ar žindančioms moterims, turintiems neurologinių raumenų susirgimų, odos uždegiminių procesų gydomojoje vietoje. Taip pat netinkama asmenims, kuriems pakilusi temperatūra.

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai