fbpx

Nėščiųjų masažai

Apie paslaugas

Naujos gyvybės laukimas nėštukei sukelia daugybę tiek psichologinių, tiek fiziologinių iššūkių. Šiuo laikotarpiu ypatingai svarbu skirti sau pakankamai dėmesio ir savimi rūpintis. Nėštumo metu moters kūnas smarkiai keičiasi, todėl masažas gali tapti vienu iš būdų, kuris palengvintų ne visada malonius kūno pokyčius. Mūsų klinikoje atliekami nėščiųjų masažai padeda atsipalaiduoti, pašalinti įtampą ir pasiruošti gimdymui. 

Procedūros eigoje:

Pas mus turite galimybę patys pasirinkti aliejų masažui, kurio kvapas Jums būtų malonus. Gali būti siūlomi tokie variantai: migdolų, abrikosų kauliukų, vynuogių kauliukų, rožių, citrusinių vaisių, buriti, tonizuojantys ir atpalaiduojantys raumenis aliejai. Taip pat galite pasilepinti masažu su sviestmedžio, kakavos ar mango vaisių sviestu.

Kokia procedūros trukmė?

Masažo trukmė, priklausomai nuo gydomos vietos, nuo 30 iki 60 minučių.

Nėščiųjų masažai

Klasikinis viso kūno masažas nėštukei padeda atsipalaiduoti, pašalinti įtampą ir pasiruošti gimdymui. Masažas gali tapti vienu iš būdų, kuris palengvintų ne visada malonius kūno pokyčius.

Klasikinio viso kūno masažo nėštukei nauda:

  • Masažas padeda nusiraminti ir atsipalaiduoti.
  • Paruošia kūną gimdymui.
  • Suaktyvinama kraujotaka. 
  • Padidinamas odos, raumenų ir sausgyslių elastingumas. 

Klasikinio viso kūno masažo nėštukei trukmė – 60 minučių (įskaičiuojant nusirengimą ir apsirengimą).

Pastaba: masažas atliekamas iki 7 nėštumo mėnesio!

Galvos masažas yra skirtas viršugalvio, pakaušio ir smilkinių sritims stimuliuoti. Masažas yra atpalaiduojantis ir gydantis. Tokia raminanti patirtis padės pamiršti visus rūpesčius ir leis mėgautis vidine ramybe.

Galvos masažo nauda:

  • Masažas pagerina kraujotaką ir plaukų šaknų maitinimą – puiki priemonė plaukų slinkimui stabdyti.
  • Masažas pagerina aliejų ir kaukių įsisavinimą.
  • Masažas atpalaiduoja įsitempusią galvos odą.
  • Masažas ramina, atpalaiduoja ir mažina stresą.

Galvos masažo trukmė – 30 minučių (įskaičiuojant nusirengimą ir apsirengimą).

Rankos

Rankos kasdien atlieka nesuskaičiuojamą galybę darbų, be to, su amžiumi jų oda greitai vysta. Su rankomis nuolat kažką veikiame ir jas matome, todėl joms reikalinga išskirtinė priežiūra. Rankų masažas gali pasirūpinti ne tik estetine rankų išvaizda, bet ir fizine būkle. Masažo judesiai padeda atpalaiduoti rankų raumenis, išjudinti sąnarius. Po masažo rankos mažiau tinsta, pagerėja kraujo ir limfos apytaka. Taip pat rankos ne taip greitai pavargsta ir mažiau tirpsta.

Pėdos

Pėdose esantys taškai susisiekia su kiekvienu vidaus organu, todėl kai masažuojamos pėdos, poveikį jaučia ir kitos kūno dalys. Tai turi itin teigiamos įtakos sveikatai, nes masažo metu gerinama vidaus organų veikla ir kraujotaka, stiprinama nervų sistema ir mažinama įtampa. Šis masažas gali būti ir profilaktika prieš įvairias ligas. 

Rankų ir pėdų masažo trukmė – 30 minučių (įskaičiuojant nusirengimą ir apsirengimą).

Rūta Lasko

Rūta Laško

Gydomojo masažo ir SPA specialistė

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai