fbpx
Jūsų krepšelis šiuo metu tuščias

„Mid Face Lift“ – vidurinės veido dalies patempimas

Apie procedūrą

„Mid Face Lift“ – tai vidurinės veido dalies inovatyvi procedūra, kuri stangrina odą, mažina mimikos raukšles ir suteikia jaunatviškesnę išvaizdą. Vyresniame amžiuje oda pradeda prarasti elastingumą. Dėl to veido oda gali atrodyti labiau suglebusi. Tiesiai iš Estetinės medicinos pasaulio kongreso AMWC, vykusio 2021 m. Monake, parsivežtas unikalus procedūros atlikimo metodas puikiai drėkina ir atstato poodinius sluoksnius. Tai vienintelė procedūra Lietuvoje, itin gerai šalinanti vidurinės veido dalies raukšlių atsiradimo priežastis. 

Nėra naudojami užpildai

Gydomos raukšlių atsiradimo priežastys

Stangri, skaisti ir spindinti veido oda

Suteikiamas vidurinės veido dalies pakėlimas

Ilgalaikiai rezultatai

Kuom išskirtinė ir ypatinga ši procedūra?

Pirmiausia, tai procedūra, kurios metu nėra naudojami veido užpildai! Procedūros metu, specialia atlikimo technika ir pasitelkus nesurištos molekulinės masės hialurono rūgštį, yra drėkinamas ir atstatomas poodinis vidurinės veido dalies sluoksnis, taip užtikrinant lygią, skaisčią bei žvalią veido odą. Svarbu pabrėžti, kad šios procedūros metu yra šalinamos ir gydomos raukšlių atsiradimo priežastys, o ne slepiamos raukšlės pasitelkiant užpildų pagalbą. Tuom siekiama kuo labiau atitolinti ryškių ir gylių raukšlių ilgalaikį atsiradimą. Procedūra ypač patartinta tiems, kurie nori liftingo efekto, stangrios veido odos, išryškėjusių skruostikaulių. 

„Mid Face Lift“ yra kosmetinė procedūra, kurios metu stangrinama oda nuo viršutinės burnos dalies iki akių srities. Ši procedūra gali suteikti veidui jaunatviškesnę išvaizdą ir suteikti paakių sričiai gyvybingumo.

Kada matomi ir jaučiami procedūros rezultatai?

Jau iškart po procedūros yra jaučiami pirmieji procedūros rezultatai – oda tampa daug lygesnė bei stangresnė, akivaizdžiai matomas liftingo efektas skruostų srityje, gilios mimikos raukšlės žymiai mažiau pastebimos. Po procedūros veido oda sparčiai regeneruojasi ir jau po 2 savaičių yra matomi ryškiausi procedūros rezultatai!

„Mid Face Lift“ procedūrą atlieka Med. m. Dr. plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja Inga Guogienė

Dr. Inga Guogienė

Plastikos chirurgijos gydytoja 

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket