Jūsų krepšelis šiuo metu tuščias

Medicininė mikropigmentacija

Apie procedūrą

Medicininė mikropigmentacija – tai ypatingo tikslumo kosmetinė procedūra, kurios metu plonu adatos dūriu į atitinkamas zonas įleidžiama specialaus pigmento. Mikropigmentacija ne tik suteikia galimybę kasdien neįdedant papildomų pastangų atrodyti nepriekaištingai, bet ir atliekama norint užmaskuoti randus, kuriant optinį plaukų tankį, spenelio aureolės atkūrimui bei modeliavimui ir kt.

Kam tinkama ši procedūra?

Permanentinis makiažas tinka visiems, kurie nori kasdien neįdedant papildomų pastangų atrodyti nepriekaištingai, atkurti estetinį vaizdą. Procedūra nerekomenduojama jei sergate cukriniu diabetu, bronchine astma, turite kraujo sutrikimų, skudžiatės odos ligomis, Herpes virusu.

Kokia procedūros eiga?

Procedūros pradžioje, aptarus kliento norus ir įvertinus kitus jo veido bruožus ir odos spalvą, parenkamas tinkamiausios spalvos pigmentas ir tinkamiausia antakių forma. Tada užpildomos pigmentu reikiamos vietos ir galiausiai, esant reikalui, konsultacija kitais makiažo klausimais.

Po kelių procedūrų matomas rezultatas?

Mikropigmentacijos rezultatai matomi iš karto po pirmos procedūros ir išlieka nuo 3 iki 5 metų. Norint išlaikyti turimą efektą, rekomenduojama atlikti korekcijas kas pusę metų.Kokia procedūros trukmė? Priklausomai nuo kūno srities, gali trukti iki 4 valandų.

Medicininės mikropigmentacijos kainos

  • Randų maskavimas 90–200 €
  • Spenelio aureolės modeliavimas / atkūrimas 250–450 €
  • Praplikusių vietų mikropigmentacija 250–1000 €
  • Konsultacija dėl medicininės mikropigmentacijos 25 €
  • Mikropigmentacijos korekcija 60 €
  • Mikropigmentacijos korekcija po metų 100-200 €
  • Mikropigmentacijos šalinimas lazeriu 35–125 €

Kokiomis priemonėmis atliekama procedūra?

Nepriklausomai nuo kūno vietos ir naudojamo metodo, oda pigmentuojama „Swiss color“ permanentinio makiažo priemonėmis – tai aukščiausios kokybės OS pigmentai, vieninteliai be geležies oksido. Dėl šios priežasties šie OS pigmentai išsaugo spalvą iki 80% bei niekada nekeičia spalvos. Šie pigmentai neturi analogų, jie unikalūs bei vieni kokybiškiausių pasaulyje.

Kokios rekomendacijos po procedūros? 

Po procedūros rekomenduojama vengti deginimosi, nesimaudyti baseine, nesilankyti pirtyje ar saunoje bent 1–2 savaites. Naudoti apsauginį kremą.

Procedūros metu į odos paviršių įvedamas pigmentas, tamsinama ir formuojama natūraliai atrodanti odos zona. Mikropigmentacijos metu naudojamos idealiai atitinkančios spalvos. Pigmentai „Swiss Color“ yra medicininiai, neturintys geležies oksido sudėtyje, nesukeliantys alergijos ir nekeičiantys spalvos, todėl yra visiškai saugios ir yra rekomenduojamos daugelio daktarų iš viso pasaulio.

Nauda ir privalumai:

•  Estetinio vaizdo atkūrimas.
•  Rando užmaskavimas.
•  Sumažėjęs diskomfortas.

Rekomenduojamas laikas mikropigmentacijai yra ne anksčiau kaip po 6 mėnesių, kai visi randai yra sugiję ir gaunamas gydytojo leidimas.

Graži krūtinė yra moteriškumo įrodymas, po krūties šalinimo operacijos dažnai moterys praranda pasitikėjimą savimi. Plastinės operacijos metu suformuojama krūtis, tuomet dailinti ir suteikti natūralų vaizdą gali padėti mikropigmentacija. Ji naudojama norint suteikti aureolei ryškesnę spalvą, koreguoti spenelio aureoles formą, jei jos yra ne vienodos, skiriasi dydžiai. Tai nėra skausminga procedūra , nes šiuo atveju oda neturi didelio jautrumo. Mikropigmentacijos metu naudojamos idealiai atitinkančios spalvos.

Nauda ir privalumai:

•  Atkurtas estetinis krūties spenelio vaizdas.
•  Neskausminga ir efektyvi procedurą.
•  Galimas spalvų, formų bei dydžių pasirinkimas.

Rekomenduojamas laikas mikropigmentacijai yra ne anksčiau kaip po 6 mėnesių, kai visi randai yra sugiję ir gaunamas gydytojo leidimas.

Trichopigmentacija – tai šiuolaikinė procedūra esant plaukų slinkimui, nuplikimui ir žmonėms, kurie skundžiasi mažu plaukų kiekiu. Šiuo metodu galvos oda yra pigmentuojama mažais taškeliais arba plonais plaukeliais. Tokiu principu yra kuriamas optinis plaukų tankis. Taikymo sritys: randai, alopecija, protarpinis plaukų slinkimas, paveldimas plaukų slinkimas, palaikomoji procedūra su plaukų transplantacija, plaukų slinkimas dėl ligos (chemoterapija).

Nauda ir privalumai:

•  Plaukelių imitacijos piešimas visos galvos plaukų zonoje.
•  Plaukelių imitacija viršugalvyje (dalinio praplikimo atveju).
•  Rando (ar kitos probleminės zonos) maskavimas.

Video galerija

Nuotraukos prieš ir po lūpų mikropigmentacijos

Permanentinio makiažo meistrė

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket