Jūsų krepšelis šiuo metu tuščias

Kūno procedūros su „Morjana“

Apie procedūrą

Kūno įvyniojimas – tai grožį puoselėjantis metodas, kurio metu ant odos užtepamos įvairios teigiamą poveikį turinčios kaukės ir įvyniojama į specialią plėvelę ar kitą priemonę. Kūno įvyniojimai pagerina kraujotaką, limfos apytaką, stangrina odą, tobulina kūno linijas, kovoja su celiulitu. Prabangi kūno procedūra su „Morjana“ gasulu – moliu, išgaunamu Maroko kalnuose – šalia visų kūno įvyniojimo privalumų, švelniai nuplaus odos nešvarumus ir riebalus, prisotins odą mineralais ir vitaminais, ją skaistins ir drėkins.

„Morjana“ – egzotiškas dvelksmas iš Maroko

Masažai atliekami su prancūziška kosmetika „Morjana“, kuri gaminama taikant per amžius sukauptas grožio paslaptis iš Maroko. „Morjana“ savo produktus kūrė remdamiesi hamamo (tai turkiška pirtis, kuri paplitusi ir kitose Artimųjų Rytų šalyse) ritualų filosofija, pagal kurią prieš kiekvieną svarbų žmogaus gyvenimo momentą (vestuves, gimdymą ir pan.) svarbu apsivalyti – tiek fizine, tiek dvasine prasme. Visas procesas turi būti kiek įmanoma labiau atpalaiduojantis ir raminantis, kad būtų pasiekta proto ir kūno ramybė.

Kokia procedūros trukmė?

Kūno šveitimas su „Morjana“ trunka 60 minučių, o kūno įvyniojimas su „Morjana“ gasulio moliu – 90 minučių.

Prabangios procedūros su „Morjana“

Sokrato Clinica atliekamos procedūros su „Morjana“ kosmetika ne tik visapusiškai jumis pasirūpins, bet ir nukels į ryškiomis spalvomis, kvapniais aromatais ir rytų mistika dvelkiantį pasaulį. Masažams naudojami 100 % natūralūs gintaro, muskuso, atlasinių kedrų, pipirmėčių, cinamono ir apelsinų, verbenos, jazminų, apelsinų ir medaus, argano, argano ir nerolio, agarmedžio aliejai.

Trukmė – 120 minučių. 

Procedūros eiga

1. Odos prausimas. Oda paruošiama tolimesnėms procedūroms. 
2. Odos šveitimas. Nušveičiamas visas kūnas – taip pašalinamos odos paviršiuje susikaupusios negyvos odos ląstelės. 
3. Kūno įvyniojimas su gasulu. Oda padengiama gasulo pasta ir įvyniojamas į specialią plėvelę.
4. Kūno masažas. Masažas, padedantis pamiršti nuovargį ir kamuojančius rūpesčius. 

Trukmė – 60 arba 120 minučių. 

Prabangūs SPA masažai su „Morjana“: 

• „Morjana“ aromaterapinis masažas – skirta norintiems ne tik pajusti masažuotojo rankų, bet ir kvapų magiją. Eteriniai aliejai papildomai puoselėja Jūsų savijautą ir suteikia malonių emocijų bei akimirkų.
• „Morjana“ limfodrenažinis masažas – šio masažo metu suaktyvinamas limfos tekėjimas ir kraujotaka, dėl ko mažėja patinimas, stangrėja oda. Šis masažas tai puiki celiulito ir venų varikozės prevencija.
• „Morjana“ karštų akmenų masažas – tai puikiai atpalaiduojantis masažas, kuris šalina raumenų įtampa, skausmą, teigiamai veikia nervų sistemą, mažina emocinę įtampą.
• „Morjana“ klasikinis masažas – tai visų kitų masažų pradininkas, kuris atpalaiduoja fiziškai ir emociškai, slopina raumenų skausmus, gerina kraujotaką.
• „Morjana“ anticeliulitinis masažas – tai yra puiki priemonė gydyti celiulitui ar norint jo išvengti. Masažo metu aktyvinama limfotaka, kraujotaka, mažinamas riebalinis sluoksnis, stangrinama oda, dailinamos kūno linijos. 

Skaityti daugiau

Trukmė – 60 arba 120 minučių.

SPA ritualai kūnui su „Morjana“ (60 min.): 

„Pabėgimas į Uzudo krioklius“ (Escape to Ouzud‘s Waterfall) – skirtas pavargusioms kojoms, kurias kamuoja sunkumo jausmas. Ritualas paskatina limfos tekėjimą, atgaivina ir pašalina kojų nuovargį.
„Gražuolė Bahija“ (Bahia Back Ritual) – skirta nugarai. Ritualas atpalaiduoja nugarą, taip pat pamaitina nugaros odą.
„Meilus prisilietimas“ (Oriental Softness For Hands) – skirtas rankoms. Ritualas drėkina, maitina rankų odą, mažina senėjimo požymius ir veikia prevenciškai.
„Egzotiškas švelnumas“ (Oriental Softness For Feet) – ritualas skirtas pėdoms. Oda pamaitinama, sudrėkinama, pašalinamas suragėjęs odos sluoksnis.

Procedūros eiga

1. Odos prausimas / vonelė. Oda paruošiama tolimesnėms procedūroms.
2. Odos šveitimas. Nušveičiamos negyvos odos ląstelės ir kiti nešvarumai.
3. Įvyniojimas. Užtepus ant odos kaukę, įvyniojama į specialią plėvelę.
4. Masažas. Tai padeda geriau įsigerti priemonių veikliosioms medžiagoms, atpalaiduoja, ramina.
5. Odos priežiūros priemonių aplikavimas. Kad oda būtų maksimaliai sudrėkinta ir pamaitinta, gali būti užteptas ,,Morjana“ kremas, eliksyras, gelis ar kita priemonė.

SPA ritualai kūnui su „Morjana“ (120 min.): 

„Rytietiškas malonumas“ (Orient Delight Ritual) – stangrina, drėkina, maitina ir regeneruoja odą.
„Tūkstantis ir viena naktis“ (Thousand and One Night Ritual) – šalina negyvas odos ląsteles, drėkina, maitina ir atpalaiduoja.
„Klajoklių paslaptys“ (Nomad Secrets Ritual) – stangrina, maitina, švelnina.
„Prabangus gintaras“ (Sumptuous Amber Ritual) – lieknina, atpalaiduoja, regeneruoja.
„Medinos lobiai“ (Medina Treasures Ritual) – lieknina, stangrina, atgaivina.
„Aštrus malonumas“ (Spicy Delight Ritual) – didina odos tonusą, maitina, atpalaiduoja, atgaivina.
„Imperatoriškas poilsis“ (Imperial Ritual) – švelnina, maitina ir drėkina.
„Agarmedžio vilionė“ (Voluptuous Oud Ritual) – stangrina, maitina, atpalaiduoja, lieknina.

Procedūros eiga

1. Odos prausimas. Pasirūpinama viso kūno švara, oda paruošiama tolimesnėms procedūroms.
2. Odos šveitimas. Šveitiklio ir profesionalių meistro judesių kombinacija giliai atpalaiduoja ir nušveičia negyvas odos ląsteles.
3. Kūno įvyniojimas. Priklausomai nuo ritualo, visa kūno oda padengiama kauke ir įvyniojama į specialią plėvelę ar antklodę.
4. Kūno masažas. Gilus, atpalaiduojantis masažas, kuris padeda pamiršti visus rūpesčius. 5. Odos priežiūros priemonių aplikavimas. Kad oda būtų maksimaliai sudrėkinta ir pamaitinta, gali būti užteptas ,,Morjana“ kremas, eliksyras, gelis ar kita priemonė.

Skaityti daugiau

Trukmė – 90 minučių.

Į SPA ritualą įeina:  

1. Demakiažas ir tonavimas. Pašalinamas makiažas, nuvaloma oda. Sukamaisiais judesiais masažuojamas veidas, kaklas ir dekoltė. Makiažo pašalinamas tobulinamas šiltu rankšluosčiu. Vatos diskeliu ant akių ir lūpų užtepamas losjonas.
2. Odos šveitimas. Ant viso veido, kaklo ir dekoltė užtepamas šveitiklis. Oda masažuojama 2–3 minutes. Po to oda nuplaunama karštu mirkytu rankšluosčiu pagal „Morjana“ techniką.
3. Masažas. Atliekamas atpalaiduojantis gilus viso veido ir kaklo raumenų masažas su aliejais. Veidas ir kaklas nuplaunami raštu rankšluosčiu pagal „Morjana“ techniką.
4. Procedūra. Priklausomai nuo odos tipo ir būklės, ant veido ir dekoltė tepamos „Morjana“ priemonės. Iš pradžių oda patemapama kremu ir paliekama 10 minučių, o perteklius pašalinamas karštu rankšluosčiu pagal „Morjana“ techniką. Po to ant viso veido užtepamas eliksyras. Uždedama veido kaukė, kuri paliekama 15 minučių.
5. Tonizavimas. Ant veido užtepama „Morjana“ produktais išmirkyta marlė ir paliekama dar 5 minutėms.
6. Apsauga. Ant akių kontūro užtepamas drėkinantis ir apsaugantis, veikliųjų medžiagų prisotintas gelis. Visas veidas ir kaklas patepamas eliksyru, kremu patepamas visas veidas, kaklo ir dekoltė sritis.
7. Pabaiga. Galiausiai veidas papurškiamas eterinių aliejų dulksna, kuri drėkina ir atgaivina odą. Klientas apsupamas saldžiu kvapiuoju šydu, kuris palieka nepamirštamą įspūdį.

Skaityti daugiau

Trukmė – 75 minučių.

Į SPA ritualą įeina:

•  Demakiažas. Nuvalomas akių ir veido makiažas, pašalinami odos nešvarumai.
•  Akių srities masažas. Atliekamas atpalaiduojantis akių srities masažas su aliejais.
•  Odos priežiūros priemonių aplikavimas. Užtepamos priemonės, kurios kovoja su paakių zonai būdingomis problemomis: nuovargiu, pabrinkimu, raukšlėmis, tamsūs paakiai. Oda bus giliai sudrėkinta, o raukšlės mažiau matomos. Jūsų žvilgsnis iškart atrodys gražesnis ir gaivesnis.

Skaityti daugiau

Video galerija

Jolanta Orlovienė

Jolanta Orlovienė

Kineziterapeutė

Jūratė Stonkuvienė

Jūratė Stonkuvienė

Gydomojo masažo ir SPA specialistė

Rūta Lasko

Rūta Laško

Gydomojo masažo ir SPA specialistė

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket