fbpx

Krūtų plastinės operacijos

Plastinės operacijos – tai chirurgijos specialybė, susijusi su žmogaus kūno atstatymu, rekonstrukcija ar pakeitimu. Ją galima suskirstyti į dvi pagrindines kategorijas: rekonstrukcinę chirurgiją ir estetinę chirurgiją. Rekonstrukcinė chirurgija apima kaukolės ir veido chirurgiją, rankų chirurgiją, mikrochirurgiją ir nudegimų gydymą.

Kas atlieka plastines operacijas? 

Sokrato klinikoje konsultuoja, plastines operacijas ar kitas procedūras atlieka medicinos mokslų daktarė, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja Inga Guogienė. Konsultacijos metu plastikos chirurgė išsamiai papasakos apie kiekvienos firmos implantų privalumus, padės pasirinkti dydį, formą, kad operacijos rezultatais būtumėte patenkintos maksimaliai.

Krūtinės didinimas

Nepasitenkinimas savo krūtine paskatina ne vieną moterį svarstyti apie plastinę krūtų operaciją. Krūtinės didinimas padeda ne tik suformuoti dailią ir natūraliai atrodančią krūtinę, bet ir grąžinti pasitikėjimą savimi bei pamilti savo kūną iš naujo. Krūtis galima pasididinti implantais arba savo riebalais. Sokrato klinikoje galite rinktis šių firmų implantus: „Sebbin“, „Motiva“, „Mentor“, „Polytech“. Taip pat galite pasirinkti apvalios (pakeliančius krūtinę), anatominės (primenančius vandens lašelį) arba ergonominės (prie kūno prisitaikančius implantus) formos implantus.

Krūtinės didinimas implantais ar riebalais tinka norinčioms dailesnių, putlesnių ir pilnesnių krūtų. Krūtų didinimo operacija tinka esant mažai krūtinei, krūtų asimetrijai, krūtų ptozei (žemyn nusileidusios krūtys). Operacija atliekama tik esant geros sveikatos. Ar procedūra jums galima ir tikslinga, tiksliau nuspręsite su plastikos chirurgu konsultacijos metu. 

•  Pasirinkę sau tinkamiausią ir geriausiai tinkančią implantų formą, jūsų krūtinė atrodys itin dailiai, natūraliai.
•  Po operacijos krūtinė atrodo didesnė. Krūtų didinimo operacija taip pat padeda panaikinti krūtų asimetriją, todėl po operacijos krūtys taps simetriškos.
•  Krūtinės didinimas gali suteikti pasitikėjimo savimi, padidinti pasitenkinimą savo kūnu.

1. Krūtinės didinimas, kaip ir bet kokia kita intervencinė procedūra, reikalauja išsamios konsultacijos su plastikos chirurgu. Pokalbio metu aptarsite sveikatos būklę, lūkesčius, galimus rezultatus, implantus, bus atlikta krūtų apžiūra ir atlikti kiti operacijos pasiruošimo darbai.
2. Krūtinės didinimas implantais. Krūtų didinimas atliekamas bendroje nejautroje. Chirurgas, atsižvelgdamas į jūsų krūtų anatomines savybes ir lūkesčius, pritaiko tinkamiausią chirurginį metodą, nuspręsdamas, kurioje vietoje padaryti pjūvį (po krūtimi, ties speneliais ar pažastimis) ir įkelti implantą (po krūties liauka arba po krūties raumeniu). Pritaikęs geriausią metodą, įterpia implantą į suformuotą ložę. Operacijos pabaigoje padarytas pjūvis susiuvamas.
3. Krūtinės didinimas riebalais. Operacija atliekama bendroje nejautroje. Pirmiausia riebalai nusiurbiami, įvedus kaniulę ir išsiurbus su vakuuminiu siurbliu. Paskui, paruošti riebalai, suleidžiami į krūtis. Taip figūra tampa lieknesnė, o krūtys – didesnės.

1–5 paras (priklausomai nuo paciento būklės) rekomenduojama praleisti klinikoje, kad būtų suteikta tinkama pooperacinė priežiūra. Po krūtų didinimo operacijos galimas skausmas, taip pat patinimas, kuris sumažėja maždaug po 2–3 savaičių. Detalesnę informaciją, kaip savimi pasirūpinti po operacijos, suteikia gydytojas. 

Krūtinės didinimas implantais trunka apie 1–2 valandas.

Krūtinės didinimas riebalais – iki 4 valandų. 

Krūtinės mažinimas

Ne viena moteris svajoja apie didesnes krūtis, tačiau tos, kurios turi išties labai didelę krūtinę, žino, kiek problemų ji gali sukelti: kaklo, nugaros, pečių skausmai, odos iššutimai, vengimas užsiimti tam tikra fizine veikla ir kiti didelių krūtų sukeliami nepatogumai, kurie neigiamai veikia moters savijautą ir gyvenimo kokybę. Tokiu atveju krūtų mažinimas gali labai pagelbėti ir panaikinti tiek didelių krūtų keliamus skausmus, tiek moters kompleksus.

Jeigu jus vargina per didelės krūtys, suteikiančios fizinį ir psichologinį diskomfortą. Krūtų mažinimas rekomenduojamas jau gimdžiusioms moterims, kurioms praėjęs laktacijos periodas, nes krūtų mažinimo operacija gali sutrikdyti pieno pratekėjimą. Operacija neatliekama esant prastai sveikatai. Ar operacija jums galima, tiksliau sprendžia gydytojas.

•  Mažesnės ir standesnės krūtys, harmoningesnė ir proporcingesnė figūra.
•  Išnykę kaklo, nugaros skausmai, pagerėjusi savijauta. Galimybė užsiimti tam tikru sportu, kurio vengėte dėl didelių krūtų sukeliamo diskomforto.
•  Galimybė vilkėti rūbus, kurių anksčiau vengėte dėl per didelių krūtų, sumažėja ar išnyksta kompleksai.

1. Plastinės operacijos pasiruošimas prasideda nuo konsultacijos su gydytoju, kurios metu aptariama visa aktuali informacija susijusi su operacija.
2. Krūtų mažinimas atliekamas bendroje nejautroje (narkozėje).
3. Chirurgas atlieka pjūvį (pjūvio tipas priklauso nuo krūtų anatominių savybių ir siekiamo rezultato), per kurį pašalinamas riebalų perteklius, dalis pieno liaukų ir odos. Pašalinus tam tikrą kiekį krūtų audinio ir suformavus naują krūties formą, žaizda susiuvama.

Po operacijos rekomenduojama 1–5 paras (priklausomai nuo paciento būklės) praleisti klinikoje. Detalesnę informaciją, kaip rūpintis savimi po operacijos, pateikia gydytojas. 

Krūtinės mažinimas gali trukti nuo 2 iki 5 valandų. 

Krūtinės pakėlimas

Standi krūtinė – vienas iš dažniausiai keliamų reikalavimų idealiai krūtinei. Tačiau amžius, gimdymas ar kitos priežastys lemia, kad krūtys praranda savo formą ir pasislenka žemyn, dėl to moterys pradeda kompleksuoti. Krūtų pakėlimas padeda suformuoti naują krūtų formą – kur kas standesnę ir stangresnę. Pakeltos ir naujai sumodeliuotos krūtys leis vėl jaustis patraukliai ir susigrąžinti pasitenkinimą krūtine. 

Krūtų pakėlimas atliekamas moterims, kurių krūtys pasmukusios žemyn. Operacija gali būti derinama su krūtų didinimu implantais arba krūtų mažinimu. Operacija neatliekama esant silpnai sveikatai. Ar krūtų pakėlimo operacija gali jums būti atliekama, tiksliau sprendžia plastikos chirurgas, atsižvelgęs į sveikatos būklę.

•  Operacijos metu krūtinė dailiai pakeliama, todėl nebebus nukarusi krūtinė, įgaus gražesnę ir standesnę formą. 
•  Nukarusių krūtų speneliai dažnai būna pernelyg nusileidę, todėl operacijos metu atstatoma jų taisyklinga pozicija.
•  Jei buvo kompleksuojama dėl nukarusios krūtinės, tai po krūtų pakėlimo padidės pasitenkinimas kūnu ir pasitikėjimas savimi.

1. Prieš operaciją būtina susitikti su plastikos chirurgu konsultacijai, kuris įvertins jūsų sveikatos istoriją (anamnezę), dabartinę sveikatos būklę, gali paskirti tam tikrus tyrimus (pavyzdžiui, krūtų echoskopiją ar kraujo tyrimus). Konsultacijos metu taip pat įvertinamos krūtys, jų forma, pasmukimas, aptariami lūkesčiai ir galimi rezultatai.
2. Krūtų pakėlimas atliekamas narkozėje.
3. Pagrindinis operacijos principas – pašalinti odos perteklių ir aukščiau pakelti krūties audinius ir spenelio aureolę. Siekiant sumažinti randų matomumą, stengiamasi siūlus susiūti aplink aureolę. Operacijos metu gali būti taikomos skirtingos krūtų pakėlimo technikos, kurių parinkimas priklauso nuo krūtinės anatominių savybių ir plastikos chirurgo kompetencijos.

Rekomenduojama 1–5 paras (priklausomai nuo paciento būklės) praleisti klinikoje. Detalesnę informaciją, kaip savimi rūpintis po operacijos, pateikia gydytojas. 

Krūtinės pakėlimias gali trukti nuo 1 iki 3 valandų. 

Video galerija

Visi mūsų siūlomi implantai yra itin aukštos kokybės, saugūs ir sukurti pasitelkiant inovatyviausias technologijas. Platus pasirinkimas leidžia kiekvienai moteriai rasti tai, kas tinkamiausia jos kūno ir krūtų tipui ir labiausiai atitinka gyvenimo būdą, norus. 

Dr. Inga Guogienė

Plastikos chirurgijos gydytoja 

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai