fbpx

Kaklo ir dekoltė stangrinimas – DUO

Apie paslaugas

Moterys labai intensyviai rūpinasi veido išvaizda. Atsakingai renkasi veido priežiūros priemones ir įvairias procedūras veido odos stangrumui ir skaistumui išlaikyti. Tačiau rūpinantis veidu nereikėtų pamiršti ir kaklo bei dekoltė zonos. Šios zonos taip pat reikalauja priežiūros. Plačiomis iškirptėmis smagu puošti gražią ir išpuoselėtą dekoltė odą. Būtent tam Sokrato Klinikoje esame Jums paruošę tobulą duetą kaklo ir dekoltė stangrinimui – DUO!

Kokia procedūros eiga?

 

Žingsnis Nr. 1.

Visų pirma yra atliekama procedūra, kurios metu aparato pagalba atpalaiduojama fascija – poodinė plėvė, kuri yra sudaryta iš medžiagų užtikrinančių stangrumą ir tvirtumą.  Veikiant daugiapoliui radijo dažniui, žemo intensyvumo lazeriui ir vakuumui aparato pagalba yra atpalaiduojama fascija. Po procedūros aparatu atsipalaidavęs poodinis sluoksnis yra pilnai paruoštas antras procedūros žingsniui.

Žingsnis Nr. 2

Į tobulai paruoštus kaklo ir dekoltė audinius yra suleidžiama aminorūgščių injekcija „Sunekos”.  Šios aminorūgštys efektyviai ir natūraliai atnaujina odą, sumažina raukšles, stangrina audinius, atstato odos drėgmę.

 

Kokia procedūros trukmė?

Procedūros trukmė apie 60 minučių.

 

Kada matomas rezultatas?

Procedūros rezultatas matomas jau kitos dienos ryte.

 

Visko po du (DUO)

Tobulos procedūros duetui, skirtos kaklo ir dekoltė stangrinimo visko yra po du:

– Du kabinetai

– Du specialistai

– Dvi procedūros

Procedūros kaina:

  • NAUJIENA! (NEW!)
  • Kaklo ir dekoltė stangrinimas – DUO 260 €

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai