Jūsų krepšelis šiuo metu tuščias

Karališkasis Kobido masažas

Apie procedūrą

Karališkasis Kobido masažas – japonų veido masažo technikos ir Rytų Azijos natūraliosios medicinos derinys, vienas veiksmingiausių veido masažų, kurio rezultatai lyginami su plastinės chirurgijos stebuklais. Kobido – japonų kalboje reiškia „senovinis grožio metodas“. Masažas gimė Japonijoje dar XV a. To meto imperatorienės įsakymas buvo sukurti grožio procedūrą, kuri išlaikytų jaunystės grožį.  “Senovinis grožio metodas” buvo atliekamas tik imperatoriškosios šeimos atstovams iš kartos į kartą. Bėgant laikui Kobido tapo gyvenimo dalimi ir ritualu, padedančiu išsaugoti odos grožį.

Masažo tikslas

Masažo tikslas yra stiprinti sveikatą, atpalaiduoti ir suteikti dvasinės ramybės. Po masažo pastebimas akivaizdus veido atjauninimo ir „pakėlimo“ efektas, sumažinama jungiamųjų audinių įtampa, subalansuojama psichinė sveikata. Masažo metu stimuliuojami veido taškai, o tai turi teigiamą poveikį visiems vidaus organams. Šis masažas prilyginamas viso kūno masažui. 

Masažo privalumai:

– Galingas, švelnus ir veidą atjauninantis gydymas
– Atpalaiduoja ir pašalina veido, galvos ir kaklo raumenų įtampą
– Taip pat veikia atpalaiduojančiai visą kūną
– Masažo metu pagerėja kraujo cirkuliacija
– Suaktyvėja kolageno gamyba
– Aprūpina ląsteles deguonimi ir maisto medžiagomis
– Aktyvuojama limfos apytaka ir toksinų šalinimas
– Sutvirtina ir tonizuoja veido raumenis
– Greitai gaunami veido pakėlimo rezultatai
– Atlikus rekomenduotinus seansus – sumažėja raukšlės, oda įgauna sveiką, rausvą atspalvį.

Japonijoje šis masažas atliekamas profilaktiškai ir jaunesniems žmonėms, nes tai stabdo odos senėjimą bei raukšlių atsiradimą.

Rekomenduojama japonišką Kobido veido masažą atlikti 6 – 10 kartus, kas 3 – 5 dienos. Baigus masažų kursą galima daryti vienkartinį profilaktinį palaikomąjį masažą kas 2 – 4 savaites. Atsižvelgęs į veido būklę ir pageidaujamą rezultatą, Kobido masažų kursą gali rekomenduoti specialistas.

Evelina Puidienė

Kosmetologė

Marija Redikaitė

Kosmetologė

Vitalija Vaitkevičienė

Kosmetologė

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket