Cart is empty

Veido ritualas „Dangiškas grožis“

Apie paslaugą

Bėgantis laikas neatsiejamai palieka savo žymę veido, kaklo bei dekolte zonose. Prarastas odos stangrumas, atsiradęs pagurklis, išnykusi veido ovalo forma ar ryškėjančios mimikos raukšlės gali varginti daugelį. Būkite greitesni nei laikas ir neleiskite laiko nusėtoms žymėms ryškėti su inovatyvia radijo dažnio procedūra veidui! O drėkinamoji veido kaukė suteikia odai komforto ir spindesio, naikina dehidratacijos požymius, atstato drėgmės kiekį odoje. Procedūra neskausminga, jos metu jaučiama maloni šiluma, taigi galėsite jaustis patogiai ir atsipalaidavę.

Koks procedūros poveikis odai?

Tai kompleksinė neinvazinė veido procedūra, kurios metu pasitelkiamas pažangus 448 kHz radijo dažnio bangas skleidžiantis aparatas ir masažiniai judesiai, taip užtikrinant greitesnę limfos apytaką. Kodėl būtent 448 kHz? Nustatyta, kad būtent šio dažno banga visiškai nepažeidžia ląstelių, tačiau tinkamai jas suaktyvina norimam tikslui pasiekti. 

Procedūros metu pasitelkiant radijo dažnio bangas aktyvinama ląstelių veikla ir kraujotaka, todėl pagerėja audinių detoksikacija, kolageno gamyba, suaktyvėja riebalinių audinių skaidymas. Kolagenas yra vienas iš pagrindinių baltymų mūsų odoje, kuris suteikia odai jaunatviškumo, stangrumo. Maždaug 25-aisiais žmogaus gyvenimo metais mūsų organizme kolageno kiekis ima mažėti ir vyresniame amžiuje jo trūkumas tampa vis labiau matomas. Galų gale kolageno veikla mūsų odoje tampa visiškai minimali, o tai įtakoja smulkių ir gilių raukšlių atsiradimą ir veido odos suglebimą, kurį mes siejame su senėjimo procesu. Be profesionalios medicininės odos priežiūros ir gydymo mūsų kūnas pats nebegali gaminti reikiamo kolageno kiekio. Mūsų „Anti-aging & lifting radijo dažnio terapijaprocedūros padeda skatinti kolageno gamybą, kad būtų išvengta senėjimo padarinių.

Po radijo dažnio terapijos, naudojama profesionali drėkinamoji veido kaukė, kuri suteikia odai komforto ir spindesio, naikina dehidratacijos požymius, atstato drėgmės kiekį odoje.

Rezultatas – patemta ir stangri veido oda, sumažėjusios mimikos raukšlės, gydomos odos problemos.

Procedūros kaina

  • Dangiškas grožis (Radijo dažnio terapija + drėkinamoji veido kaukė) 2 val. 105 €

Procedūra taip pat skirta gydyti:

1.) Rožinę, rozaciją (veido raudonį)
2.) Odos bėrimus, spuogus (aknę)
3.) Atopinį dermatitą
4.) Žvynelinę (psoriazę)

Rezultatai:

1.) Veido ovalo formavimas
2.) Pagurklio riebalinio audinio sumažėjimas
3.) Iš kart jaučiama stangri, patempta ir mažiau suglebusi oda
4.) Sprendžiamos odos problemos
5.) Akivaizdžiai sumažėjusios mimikos raukšlės
6.) Gyvybinga ir atjauninta oda

Procedūros trukmė:

„Dangiškas grožis“ procedūra trunka apie 2 val.

Procedūra negalima trejais atvejais:
1.) Nėštumo metu
2.) Turint elektroninius implantus organizme (širdies implantą ir pan.)
3.) Esant tromboflebitui (paviršiniam venų uždegimui)

Optimaliam ir ilgalaikiam rezultatui pasiekti ir užtikrinti rekomenduojamos 2 – 5 procedūros kas mėnesį. Specialistas atsižvelgdamas į Jūsų odos būklę sudarys Jums tinkantį individualų procedūrų planą. 

Evelina Puidienė

Kosmetologė

Galerija

Pacientai

„Likau maloniai nustebinta kosmetologės Evelinos kruopštumu ir rankų miklumu! Išbandžiau radijo dažnio terapiją ir jau galiu džiaugtis pirmaisiais rezultatais – oda patapo elastinga, prilietus jaučiasi odos tūris ir stangrumas, išnyko minimalios raukšlės. Dėka kosmetologės, vėl įgavau pasitikėjimo savimi!“

klientė Milda

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket