fbpx

Kūno modeliavimas su CoreSculpt

Apie paslaugas

Akivaizdūs rezultatai be jokio vargo

Veikia be audinių šildymo ir šaldymo

Efektas prilygsta intensyvioms treniruotėms

Visiškai saugu ir absoliučiai neskausminga

Stangresnis kūnas ir dailesnė figūra

Kam tinkama ši procedūra?

CoreSculpt kūno modeliavimo metodas yra tinkamas tiek vyrams, tiek moterims, kurie nori greitai ir efektyviai sustangrinti raumenis, sumažinti riebalų sluoksnį, pagerinti kūno formas ir laikyseną, bet neturi daug laiko ar nenori patirti didelių pastangų sportuojant.

Ši procedūra yra optimalus sprendimas tiems, kurie siekia greitų rezultatų be didelio fizinio krūvio ir skausmo. Kūno modeliavimo CoreSculpt procedūra tinka norintiems koreguoti pilvo, sėdmenų, šlaunų ar rankų sritis.

CoreSculpt procedūros kaina

  • Pilvo zona 99 € 129 €

  • Sėdmenys 99 € 129 €

  • Šlaunys 99 € 129 €

  • Blauzdos 99 € 129 €
  • Rankos 99 € 129 €

  • 3 CoreSculpt procedūros 291 € 387 €

Dažniausi klausimai

CoreSculpt procedūros metu naudojama aukšto intensyvumo raumenų elektromagnetinė stimuliacija. Elektromagnetinės bangos intensyviai sutraukia ir atpalaiduoja raumenis, dėl to raumenys sustiprėja, didėja jų apimtis, mažėja riebalų kiekis, spartėja lieknėjimo procesas, kūnas tampa stangresnis.

30 min. trukmės procedūra atitinka 5,5 val. treniruotės sporto salėje.

Iš viso rekomenduojama atlikti 4-6 seansus per 2-3 savaites.

Kūno stangrinimas su CoreSculpt neturi jokio šalutinio poveikio. Procedūra nesukelia skausmo, odos paraudimo ar patinimo, todėl po jos iškart galima grįžti prie įprastų veiklų.

CoreSculpt procedūrų nauda

Stiprinkite pagrindinius raumenis.
Elektromagnetinis laukas veiksmingai padeda koreguoti laikyseną, atpalaiduoti nugaros skausmus ir pan. Raumenis galima sustiprinti viršijant lygį, kurio įprastomis treniruotėmis neįmanoma pasiekti.

Nuolat pasikartojantys susitraukimai
Atstato raumenis, kad jie sutvirtėtų, ir tai padidina riebalų apykaitą bei lemia padidėjusį riebalų rūgščių gamybos greitį. Šios laisvosios riebalų rūgštys naudojamos energijai gauti, todėl riebalinės ląstelės sunaikinamos.

Didelio tankio elektromagnetinės energijos pakartotinai sutraukia ir atpalaiduoja raumenis. Stimuliuojant raumenų sluoksnį ir nervinį audinį, galima pagerinti skausmą ir kraujotaką. Susitraukia intrafuzinės jungtys, sensorinės jungtys, ekstrafuzinės jungtys.

Papildoma informacija

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai