fbpx
Cart is empty

„CooLifting“ – veido odos atjauninimas

Apie paslaugą

Dauguma moterų norėtų visada išlikti jaunos ir gražios, tačiau kuo daugiau metų prabėga, tuo sunkiau tai tampa. Kiekvieną dieną reikia įdėti vis daugiau pastangų, tenka ieškoti naujų priemonių, kurios padėtų išlaikyti grožį ir jaunystę arba bent jau užmaskuotų neišvengiamai atsirandančius prabėgusio laiko požymius. Kai kurios moterys ryžtasi išbandyti plastinę chirurgiją, bet tai yra sudėtingas ir brangus sprendimas, todėl tinka toli gražu ne kiekvienai. Mūsų sprendimas – moderni odos atjauninimo procedūra „CooLifting“. Siūlome jums išbandyti modernų veido odos atstatymo būdą – „CooLifting“. Procedūros esmė – specialaus įrenginio pagalba, naudojant anglies dvideginį ir vėsinant audinius, veido oda yra maitinama regeneruojančiu preparatu. 

Mūsų sprendimas – modernus veido odos atjauninimas su  „CooLifting“ procedūra

Siūlome jums išbandyti modernų veido odos atstatymo būdą – „CooLifting“. Procedūros esmė – specialaus įrenginio pagalba, naudojant anglies dvideginį ir vėsinant audinius, veido oda yra maitinama regeneruojančiu preparatu.

„CooLifting“ procedūros kaina

  • Veido odos atjauninimas „CooLifting“ aparatu 79 €

„CooLifting“ – procedūra, kurios
rezultatu galite džiaugtis nedelsiant

Kokia „CooLifting“ procedūros nauda?

Procedūra yra greita. Seansas trunka 5 minutes. Procedūrų skaičius numatomas pirmosios konsultacijos metu.
Procedūra itin efektyvi. Minutės, kurias skirsite procedūrai, virs metais, atjauninsiančiais jūsų odą.
Procedūra neskausminga. Jokių adatų ir jokių skalpelių – procedūra atliekama taikant specialią technologiją, neinvaziniu būdu.
Nėra reabilitacinio laikotarpio. Po procedūros iškart galite grįžti į kasdienį ritmą, nėra jokių neigiamų procedūros požymiu. Atvirkščiai – rezultatas matomas iškart, tad tai yra ideali procedūra prieš svarbų įvykį, priėmimą ar vakarėlį.
Derinama su kitomis procedūromis. „CooLifting“ panaikina raudonį, padeda lengvinti pabėrimus, kurie atsiranda po kitų veido procedūrų.
Procedūra idealiai tinka prieš svarbias šventes, susitikimus ar išvykas! Vos viena procedūra puikiai paruošia veido odą makiažo padengimui ar tolygiam įdegiui. 

Kada matomas „CooLifting“ procedūros rezultatas?

„CooLifting“ yra veiksminga priemonė, kuri duoda tiek momentinį, tiek ir ilgalaikį rezultatą. Išbandę procedūrą pajusite šiuos teigiamus pokyčius:

• Oda taps lygesnė ir atjaunės.
• Oda taps stangresnė ir elastingesnė.
• Švaresnė ir labiau švytinti veido oda.
• Supaprastės kasdienė odos priežiūra.
• Oda taps atsparesnė išorės poveikiui.
• Dings paviršinės ir sumažės didžiosios raukšlės.
• Pagerės limos apykaita ir kraujotaka veido audiniuose.

Kokia procedūros trukmė?

„CooLifting“ procedūra trunka apie 30 minučių.

Marija Redikaitė

Kosmetologė

Vitalija Vaitkevičienė

Kosmetologė

Nuotraukos prieš ir po procedūros

Video galerija

Galerija

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket