fbpx

Auskarų vėrimas

Apie paslaugas

Taškelių galia minima jau prieš mūsų erą. Tais laikais auskarus nešiojo tiek vyrai, tiek moterys, dažniausiai kariškiai ir jūreiviai. o Rytų šalyse  ką tik gimusioms mergaitėms auskarai tapo kone privaloma aprangos dalis. Tačiau auskarai daro įtaką ne tik grožiui, bet ir sveikatai. Todėl siūlome pasirinkti tik gydytoją profesionalą, turintį medicininių žinių, kad nepažeistų kraujagyslių ir kitų organų, nervų.

Kam tinkama ši procedūra?

Sokrato klinikos gydytojai rekomenduoja pasipuošti auskarais tuomet, kai žmogus supranta, ką daro ir ko nori. Auskarus į ausis veriame nuo 7 metų amžiaus. Auskarai veriami ne tik į ausis, bet ir į kitas kūno vietas tokias kaip: bamba, antakiai, nosis ar lūpos. Šiose zonose auskarai gali būti veriami tik nuo 16 metų ir su tėvų leidimu.

Kokia procedūros eiga?

Iš pradžių – konsultacija su procedūrą atliekančiu gydytoju, kuomet aptariami paciento lūkesčiai ir galimybės. Pacientas išsirenka gydytojo pasiūlytus auskarus iš plataus pasirinkimo – tai įvairių spalvų ir formų medicininio metalo auskarai, kurių turime daugiau nei 25 rūšių. Gydytojas tiksliai pažymi vietą, kurioje bus veriamas auskaras. Profesionaliai parinktoje vietoje auskaras įveriamas be jokio skausmo.

Auskarų vėrimo kaina (auskarų vėrimas vaikams atliekamas nuo 7 metų“)

  • Į ausis su šautuvu 30 €

* Į kainą neįeina gydomieji auskarai.

  • Auskarai į ausis 5 €

Auskarų vėrimas

Nusprendus įsiverti auskarus pirmiausia reikia kreiptis į patyrusį, šį darbą išmanantį specialistą, kad po procedūros nekiltų komplikacijų. Pavyzdžiui, pataikius į saulės rezginį, esantį prie bambos, gali sutrikti kepenų, nervų, kraujagyslių veikla. Todėl siūlome pasirinkti tik gydytoją profesionalą,  turintį medicininių žinių, kad nepažeistų kraujagyslių ir kitų organų, nervų. Taip pat svarbu ar patalpa, kurioje atliekama ši procedūra, yra švari ir tvarkinga, ar naudojami sterilūs įrankiai, pirštinės ir kt. Sokrato klinikoje auskarus veria gydytoja dermatologė Gintarė Linkevičiūtė.

Auskarai veriami ne tik į ausis, bet ir į  kitas kūno vietas tokias kaip: bamba, antakiai, nosis ar lūpos. Šiose zonose auskarai gali būti veriami tik nuo 16 metų ir su tėvų leidimu.

 Ausyje yra labai daug įvairiausių taškų, kurie atsispindi mūsų vidaus organus. Taškai tam tikra prasme atsakingi už tų organų veiklą. Todėl juos veikdami, galime padėti sveikatai, tačiau kyla klausimas, o jei pakenksime? Teoriškai pasakyti, kad ne ten įdūrę pakenksime – galima. Tačiau praktiškai taip nebūna, greičiausiai tik negausime norimo efekto. Tiesiog, jeigu verdami auskarus ne ten įdursime, nebus tokio poveikio, kokio tikėjomės.

Įvėrus į reikiamą tašką tam tikro metalo auskarus, gali pagerėti regėjimas. Bet tai nėra panacėja. O teigimas, kad įdūrę į akių tašką ką nors sugadinsime, yra tik teorinė prielaida. Pasaulyje kasdien atliekama tūkstančiai kosmetinių ausų operacijų, tačiau vidaus organams nieko nenutinka. Rytų medicinoje teigiama, kad auskarai, įverti į akių tašką, pagerins regėjimą, bet tikrai niekur nerašoma, kad tai gali išgydyti, pavyzdžiui, trumparegystę.

Pradurtos ausys užgyja apytiksliai per 6–8 savaites. Iš pradžių įveriami specialūs auskarai iš medicininio metalo. Jų geriau neišsiimti porą mėnesių, kad neužsitrauktų skylutė. Žinoma yra svarbi tinkama gijimo priežiūra. Dažniausiai naudojamas spiritas, vandenilio peroksidas arba specialūs dezinfekuojamieji purškalai, losjonai, kurie pašalina nešvarumus, mikroorganizmus. Bene daugiausia rūpesčių gali sukelti auskaras bamboje – gali gyti net metus, o štai liežuvis užgis greičiausiai.

Procedūra trunka nuo 15 – 30 min. 

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai